11 kwietnia 2022 roku odbył się w naszej szkole konkurs baśniowy.  Co roku organizowany jest etap szkolny, który ma za zadanie wyłonić najlepszych z najlepszych uczniów.  Dzieci z klas czwartych przebierają się za wybraną postać z baśni i wypowiadają się w jej imieniu, przedstawiając historię bohatera. Uczniowie piszą również test sprawdzający wiedzę z treści podanych wcześniej baśni i ich autorów, a także projektują okładkę książki wybranej przez siebie baśni.

I miejsce zajęła Zofia Zając, natomiast II miejsce - Lilianna Kwiatkowska,  III miejsce zajęła zaś Katarzyna Januzik. Zosia i Lilianna będą reprezentować naszą szkołę w Miejskim Konkursie Baśniowym „W Zaczarowanej Krainie Baśni” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły.

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie baśniowym, zaangażowanie i wysoki poziom przygotowania. Życzymy dalszych sukcesów.