23 marca br. w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się XXX KONKURS ORTOGRAFICZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU PILSKIEGO „O złote pióro Prezydenta Piły”.

Gośćmi honorowymi byli Pani Ewa Kopacz- posłanka do Parlamentu Europejskiego, Pan Piotr Głowski – poseł na Sejm RP, Pani Beata Dudzińska – pełniąca funkcję prezydenta miasta Piły, Pan Jacek Bogusławski - samorządowiec Północnej Wielkopolski.

Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Śmigiel (klasa 3), Hannah Jaszczak (klasa 4), Aleksander Pochylski (klasa 5), Adam Zalewski (klasa 6) oraz Antoni Babij (klasa 8).

Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce wśród uczniów klas szóstych powiatu pilskiego zajął nasz uczeń -Adam Zalewski (klasa 6b), natomiast drugie miejsce wśród uczniów klas ósmych zajął również uczeń naszej szkoły - Antoni Babij (klasa 8c).

Gratulujemy laureatom konkursu!  

Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Alina Dolna, Katarzyna Sobczyk - Dzwoniarek