SZKOLNY ETAP KONKURSU MITOLOGICZNEGO – ZNAMY JUŻ LAUREATÓW!

    7 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole konkurs mitologiczny.  Co rok organizowany jest etap szkolny, który ma za zadanie wyłonić najlepszych z najlepszych uczniów, którym wiedza mitologiczna nie jest obca. Uczestnicy sprawdzają swoje wiadomości na zasadzie teleturnieju „ Jeden z dziesięciu”. Potyczki mitologiczne to również dobra zabawa. Uczniowie przebierają się za bogów, boginie czy też herosów, dając upust zarówno swojej pomysłowości, jak i wyobraźni. W tym roku najlepszymi okazali się uczniowie klasy V c.

I miejsce zajął Maksymilian Giełczyk, natomiast II miejsce zajęła Dominika Adryan i to oni będą reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie mitologicznym. III miejsce zajął Maksym Dereziński z klasy V b, który również posiadał dużą wiedzę z zakresu mitologii.

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie mitologicznym, zaangażowanie i wysoki poziom przygotowania. Życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy