25 maja 2019 roku byliśmy gospodarzami konkursu „W Zaczarowanej Krainie Baśni”. To już dziewiąty raz gościliśmy uczniów klas czwartych pilskich szkół podstawowych. Komisji konkursowej przewodniczyła pani Aldona Ostachowicz, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 6 w Pile. Uczniowie z siedmiu szkół rywalizowali w następujących konkurencjach: praca plastyczna – wykonanie okładki książki o tematyce baśniowej, test ze znajomości baśni, prezentacja postaci baśniowej, krzyżówka, wykreślanka, puzzle, rozsypywanka, pytania.

Naszą szkołę reprezentowali Aleks Szostak (4c) i Michał Bogusławski (4e).

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa STO

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Pile

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11

Gratulujemy naszym Chłopakom!

A. Kochanek-Dąbruś