Po wcześniejszych przesłuchaniach, które odbyły się w dniu  23.10.19 roku, dnia 6.11.2019 r. odbył się finał konkursu piosenkarskiego „IDOL 2019”. Z 14 startujących uczestników do finału zakwalifikowało się 10 osób, które oceniane były w 2 kategoriach: klasy IV-V oraz klasy VI-VII. 

Impreza finałowa odbyła się w świetlicy   szkolnej.  Organizatorem konkursu były panie Ewa Gmitrowicz i Alina Kordek. Jury w składzie: przewodnicząca- E. Gmitrowicz, członkowie- A. Kordek, Dobrosława Tritt wybrało zwycięzców, którymi  zostały: Wiktoria Staniszewska z klasy VIa  oraz Amelia Jasińska  VII b.. Otrzymały one tytuł „Idola szkoły 2019”.

Nagrody ufundowali:  Rada Rodziców oraz Organizatorzy. Każdy z uczestników otrzymał dyplom uczestnictwa i słodką niespodziankę. Każdy IDOL otrzymał pamiątkowy dyplom oraz bezprzewodowy mikrofon.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach wokalnych.

E.Gmitrowicz