W tym roku klasy 7c i 7a z naszej szkoły włączyły się w kampanię BohaterON – włącz historię! Zadanie polegało na wysłaniu kartek do Powstańców Warszawskich.

Cieszymy się, że nasze kartki dotarły do bohaterów. Od organizatorów otrzymaliśmy taki list i podziękowanie. Szanowni Państwo,w imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!, To w dużej mierze dzięki pracy Państwa i Państwa uczniów do Powstańców Warszawskich trafiła rekordowa liczba dowodów uznania – 290 544 kartki, listy i laurki ze wzruszającymi życzeniami. Wierzymy, że przełożą się one na setki pięknych relacji międzypokoleniowych. Większość kartek i listów została już dostarczona Powstańcom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy walk o stolicę piszą i dzwonią do nas, prosząc, żebyśmy przekazali Państwu, że pocztówki naprawdę do nich docierają, wywołując radość i wzruszenie. Ze względów zdrowotnych nie każdy Bohater jest w stanie odpisać na otrzymaną korespondencję, dlatego będziemy dzielić się z Państwem słowami/listami od Powstańców w naszych mediach społecznościowych (BohaterON na Facebooku i Instagramie) – zachęcamy do śledzenia wpisów.

E. Andruszko