21 kwietnia 2022 roku byliśmy gospodarzami konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Piły „W Zaczarowanej Krainie Baśni”. To już dziesiąty raz gościliśmy uczniów klas czwartych pilskich szkół podstawowych. Komisji konkursowej przewodniczyła pani Małgorzata Kossak, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 6 w Pile. Naszą szkołę reprezentowały Lilianna Kwiatkowska (4a) i Zofia Zając (4b).

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Pile

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4

Nagrody, dyplomy i podziękowania nauczycielom wręczyła przewodnicząca komisji konkursowej – p. Małgorzata Kossak.

Jesteśmy dumni z naszych uczennic i życzymy im wielu sukcesów.

Gratulujemy Liliannie i Zosi!

 Organizatorki: A. Dolna i A. Kochanek - Dąbruś