sobota, 19 sierpień 2017
#gruemenu.grue

Wzorowi uczniowie

  • Kategoria: Nasza szkoła
  • Opublikowano: środa, 08, styczeń 2014 09:38
  • Administrator
  • Odsłony: 6932

Od początku istnienia szkoły, najlepsi uczniowie klas trzecich otrzymują tytuł "Wzorowego Ucznia".

 1992/1993 - Agnieszka Bąk, Anna Fafińska

1993/1994 - Grzegorz Klin, Elzbieta Skurczak

1994/1995 - nie przyznano

1995/1996 - Tomasz Hasiów, Ewa Krzemińska

1996/1997 - Liwia Andrzejczuk

1997/1998 - Tomasz Budzyński

1998/1999 - nie przyznano

1999/2000 - Dominika Brzezińska, Kamil Cebula, Karolina Kiepas, Marcin Maciaszczyk, Paweł Podkowa 

2001/2002 - Paweł Czajkowski, Michał Thomas, Justyna Hampelska, Mateusz Grabowski

2002/2003 - Sylwia Gruntkowska, Aleksandra Izban,  Mariusz Filoda, Adrian Komorowski, Wojciech Majewski

2003/2004 - Martyna Jakimowicz, Wojciech Maciejewski, Aleksander Wysocki, Natalia Sielicka, Natalia Szymańska, Jakub Cimciach, Kinga Kiepas, Sylwia Gorlewicz, Paula Podlecka, Klaudia Suszek, cezary Dróżdż, Mateusz Kiepas

2004/2005  - Aleksadner Ostatek, Agata Fabiańczuk, Marta Bramorksa, Anna Krokiewicz, Katarzyna Mrotek, Kamila Twarowska, Jaoanna Bogucka, Nicole Wiza, Aleksandra Cioch, Paweł Nagiewicz, Grzegorz Marciniak, Agnieszka Gronowska, Emilia Pożarowska, Nikodem ratajczyk, Kamil Boroń,

2006/2007 - Agata Ziółkowska, Agata Serówka, Bartosz Nagiewicz, Paweł Krauze, Daria Jurek, Jagoda Jeż, Rafał Gruntkowski, Marta Żabińska, Adrian Trojanowski, Jakub Fafiński, Agata Walczak, Anna Śledzik,

2007/2008 - Dominik Prokop, zachariasz Kijak, Katarzyna Mańkowska, Olga Kreczmer, Kacper Gryka, Weronika Wolny, Mateusz Wołowicz, Kinga Szymańska, Marta Bazimierowska 

2008/2009 - Wiktoria Rózga, Katarzyna Starkowska, Angelika Bobkiewicz, Oliwia Burdziak, Krzysztof Sobański, Kacper Grabski, Małgorzata heisler, Karina Grabowska,

2009/2010 - Klaudia Bartol, Jakub Chimiak, Hubert Dubiński, Magdalena Głąb, Natalia Habet, Julia Jaszczyk, Oliwia Nowak, Aleksandra Surowiec, Kacper Nowak, Julia Fangerof, Adrianna Michniewicz, Anna Mostowska, Julia Ziółkowska, Zuzanna Gaj, Natalia Czapiewska, Wiktoria Przydatek, Julia Skukowska, Marcin Żabiński, Lidia Piskowska, Krystian Kowalski

2010/2011- Wiktoria Charęzińska, Luiza Hryckiewicz, Aleksandra Pierzyna, Jonasz Wiśniewski, Patryk Zubilewicz, Kacper Chudek, Wiktor Przepióra, Remigiusz Rembacz, Hadrian Sarnowski, Szymon Filoda, Julia Stanclik, Zofia Gierlikowska, Aleksandra Gryka, Weronika Jasińska, Wiktoria Kamińska, Natalia Wnuk, Paulina Dabkiewicz, Marcin Czopek, Barbara Cicha, Konrad Kwiecień, Konrad Kosciecha

2011/2012 - Klaudia Płotka, Julia Leszczyńska, Szymon Kowalski, Nikola Kieruj, Nicola Malinowska, Amelia Rożek, Michał Dabruś, Mateusz Golisz, Szymon Kieca, Aleksander Kamiński, Błażej Bronszkiewicz, Marta Kreczmer, Angelika Kuźma, Antonina Wachowicz, Kacper Zaborski 

2012/2013 - Bogumiła Giełczyk, Katarzyna Domalewska, Patryk Bednarski, Mikołaj Kaczmarek Julia Rajewska, Marcelina Ciepłuch, Julia Mączka, Julita Krygiołka, Igor Kurzyński, Julia Dołgowicz, Hanna Paluszkiewicz, Szymon Paśnicki, Zofia Dróżdż, Wojciech Henclewski, Szymon Pietraszak, Patryk Wawrzyniak, Kacper Zieliński, Sara Brzezińska, Martyna Bonzel, Weronika Tabała, Michał Strógarek 

2013/2014 - Julia Kijek, Kaj van Noort, Karolina Szczepania, Marcin Sikorski, Zuzanna Łukowska, Milena Strógarek, Patrycja Śmigiel, Oskar Bronszkiewicz, Nikola Binkowska, Oliwia Borrmann, Paweł Grochowski, Rozalia Jasińska, Dominika Lisiecka, Wiktoria Lutrzykowska, Patrycja Piszel, Oliwia Rybacka, Michał Kasiura, Zuzanna Leszczyńska, Kacper Pietraszak, Kasper Jaske, Martyna Duraj, Natalia Kowalska, Julianna Nowosad, Marcel Solecki, Mateusz Szwajorek

2014/2015 - Karol Kowalski, Martyna Kordylewicz, Julia Nitecka, Katarzyna Ślebioda, Mateusz Filipczak, Julia Harasimowicz, Jagoda Murat, Adrian Nowakowski, Oliwia Pohl, Kajetan Wojnicki, Natalia Długozima, Hubert Bronszkiewicz, Julia Cejmańska, Wiktoria Kaja, Weronika Kuźnia, Paulina Leszczyńska, Alicja Skrobot, Kinga Owsianna, Marcelina Szklarz, Kamil Trojanowski, Hubert Tadych, Oliwier Mikołajczyk, Wiktor Grzegorek, Nikola Żurek

2015/2016 - Jakub Bobkiewicz, Jakub Borrmann, Zofia Henclewska, Sergiusz Iwicki, Maciej Komorowski, Marta Kozak, Małgorzata Nowak, Karol Poleszczuk, Bartosz Sadowski, Julianna Wróblewska, Anna Baranowska, Jagoda Kańduła, Filip Jankowski, Julia Wierzchucka, Hubert Bureta, Miłosz Krygiołka, Oliwier Mikołajczyk, Zofia Poleszczuk, Julia Sass, Zuzanna Szelągowska, Szymon Bednarek, Natalia Czobit, Justyna Frel, Mikołaj Gawdzis, Julia Jarka, Bartosz Ratajewski, Grzegorz Bykowski, Wiktoria Kontek, Szymon Malinowski, Oliwia Zdanowicz, Jakub Kotarak, Nadia Marcinowska, Olivier Starostka

 

 

 

 

Licznik odwiedzin

49091
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
Kontakt_dol