sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
wtorek, 21 listopad 2017 22:12

Wspomnienie lata

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

W naszej szkole odbył się konkurs pt.  „Wspomnienia lata ” zorganizowany przez nauczycieli ze świetlicy szkolnej. W konkursie wzięło udział 10 uczniów. Tematyka konkursu wykonana była dowolną techniką. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone a pozostałe dwa wyróżnione. Ze wszystkich prac plastycznych została zorganizowana wystawa, którą można było podziwiać w świetlicy szkolnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

I miejsce Alicja Olszewska kl. I b

II miejsce Zuzanna Weronika Ślawska kl. I b

III miejsce Wiktoria Szymańska kl. II b

 

Wyróżnienia: Izabela Rochowska kl. II b, Grzegorz Jaworski kl. II a

Czytany 121 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2017 22:16
Więcej w tej kategorii: « Stworki z warzyw

Licznik odwiedzin

64732
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
Kontakt_dol