wtorek, 24 październik 2017
#gruemenu.grue
poniedziałek, 15 maj 2017 20:48

DEGUSTACJA SAŁATEK

Napisała 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

26 kwietnia 2017 r. dzieci zaprosiły do świetlicy klasę I b na degustację pysznych sałatek owocowych oraz zdrowych, kolorowych szaszłyczków. 

Takie  pyszności smakują najlepiej zwłaszcza, że zostały samodzielnie pokrojone i przygotowane przez nasze „świetliczaki”, które chciały w ten sposób promować zdrowy styl życia.  Degustację poprzedził krótki wykład o zdrowym odżywianiu i stylu życia  oraz zabawa w rozpoznawanie owoców. W najbliższym terminie zaprosimy kolejna klasę – tym razem będzie to niespodzianka z warzyw.

Czytany 491 razy
Więcej w tej kategorii: « NAJCIEKAWSZA OZDOBA WIELKANOCNA

Licznik odwiedzin

59517
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
Kontakt_dol