sobota, 19 sierpień 2017
#gruemenu.grue
Małgorzata Wucens

środa, 26 lipiec 2017 19:50

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2017/2018.

Drodzy Rodzice podręczniki w roku szkolnym 2017/2018 są bezpłatne i zakupi je szkoła.

czwartek, 22 czerwiec 2017 19:51

Podziękowania

Uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Pile składają najserdeczniejsze podziękowania rodzicom i sponsorom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły  w roku szkolnym 2016/2017.

czwartek, 22 czerwiec 2017 19:44

WAKACJE

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, bezpiecznych i pełnych nowych wrażeń WAKACJI!

wtorek, 13 czerwiec 2017 21:08

MAŁA WYSTAWA KONSTRUKTORSKA

Dziś na holu głównym szkoły, mieliśmy okazję podziwiać eksponaty zrobione przez Szkolny Klub Małego Konstruktora prowadzony w naszej szkole przez pana Romana Badziąga. Swoje zestawy LEGO prezentowali: Kacper Paczyński, Kacper Pesendorfer, Kaj van Noort, Stanisław Chabowski i Tomasz Ciepły.

sobota, 10 czerwiec 2017 21:43

DZIEŃ PUSTEJ KLASY

9 czerwca Dzień Pustej Klasy, w którym dzieci wspólnie ze swoimi nauczycielami, porzucają naukę w klasie na rzecz nauki na łonie przyrody.

W sobotę 3 czerwca 2017 r. odbył się II  Turniej Szachowy Copy System w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Brzozowej. Naszą szkołę reprezentowało trzech szachistów: Dominik Belcer z kl. 1c, Adrian Rożek z klasy 5a i Mateusz Filipczak z kl. 5a.

Chłopcy pierwszy raz mieli okazję uczestniczyć w takim turnieju. Zapoznali się z zasadami turniejowymi, grali z zegarami, a sędziował - sędzia międzynarodowy.

niedziela, 04 czerwiec 2017 14:50

WYPRAWA PRZYRODNICZA

Wyprawa przyrodnicza z Organizacją Turystyczną Północnej Wielkopolski Dolina Noteci -

"Cudze chwalicie swego nie znacie" - uczestnikami byli uczniowie klasy 5c i 5d.

Uprzejmie informuję, że od 01.09.2017 r. Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Pile zostaje przekształcona ze szkoły sześcioklasowej w ośmioklasową. Oznacza to, że uczniowie obecnych klas VI staną się uczniami klas programowo wyższych - czyli siódmych. Będą oni pobierali naukę w naszej szkole aż do ukończenia klasy ósmej.

Od 01.09.2017 r. szkoły podstawowe będą szkołami ośmioklasowymi.

Wobec powstałej rejonizacji w Pile uprzejmie informuję, że dzieci już uczęszczające do naszej szkoły będą ją kontynuowały w dotychczasowym składzie. Rejonizacja dotyczy tylko naborów do klas pierwszych począwszy od 01.09.2017 r.

Pozdrawiam dyrektor szkoły.

niedziela, 07 maj 2017 22:09

DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE

Słowa Carolla Levisa , że „jeden z najgłębszych sukcesów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić,” znalazły potwierdzenie po przeprowadzonej 25 kwietnia w RCK Fabryka Emocji podczas przedstawienia „Król Bul” kweście. Tego dnia bowiem odbyła się  zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji Złotowianka, do której należą również uczniowie naszej szkoły.

poniedziałek, 01 maj 2017 21:35

KRÓL BUL NA SCENIE RCK FABRYKA EMOCJI

We  wtorek 25 kwietnia w RCK w Pile miało miejsce niecodzienne wydarzenie, jakim było wystawienie przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły bajki muzycznej pt. „Król Bul".

Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole