sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
czwartek, 07 grudzień 2017 21:45

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Dnia 4.12.2017 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji na długiej przerwie mogliśmy obejrzeć występy naszych dzieci oraz wystawę klocków lego naszego ucznia. Uczniowie mogli również wczuć się w problemy osób niepełnosprawnych i wykonać pewne zadania. 

Gościliśmy tez Pana Krzysztofa Trawińskiego wraz z osobami ze stowarzyszenia Krok po Kroku HSA w Pile. Opowiedzieli nam o swojej niezwykłej pasji jaką jest nurkowanie oraz pokazali, że wszelkie granice istnieją tylko w naszej głowie zawsze możemy je pokonać.

O. Dominiczak

Czytany 93 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 grudzień 2017 21:52

Licznik odwiedzin

64732
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol