sobota, 16 grudzień 2017
wtorek, 21 listopad 2017 21:28

Warsztaty teatralne z aktorem

(0 głosów)

W sobotę 18 listopada 2017 r. w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Otóż uczniowie należący do koła teatralnego ( oraz niektórzy nauczyciele) wzięli udział w warsztatach  , które poprowadził zawodowy aktor pan Artur Paczesny – absolwent PWST we Wrocławiu, obecnie gra w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie.

Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiego projektu „Bezpieczna +” i miało na celu przygotowanie uczniów i nauczycieli do wystawienia w kwietniu przyszłego roku przedstawienia teatralnego „Pchła Szachrajka”.

Pan Artur poprowadził ćwiczenia ruchowe, dykcyjne, ćwiczenia na koncentrację, wskazał ciekawe rozwiązania przygotowywanej inscenizacji. Warsztaty były niezwykle ciekawe i owocne. Mamy nadzieję, że równie udane będzie nasze nowe przedstawienie , które wiosną będzie wystawione w RCK „Fabryka Emocji”.

B. Krakowiak

Czytany 135 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2017 21:42

Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania