sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
niedziela, 08 październik 2017 20:09

Światowy Dzień Zwierząt

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Dnia 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji klasa VIc razem ze świetlicą szkolną zorganizowała zbiórkę karmy dla pupili ze schroniska w Leszkowie. 

Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal i przynieśli karmę dla zwierząt. W sobotę przedstawiciele klasy VIc zawieźli prezenty do Leszkowa. Na tej wycieczce dzieci mogły dużo dowiedzieć się o opiece nad zwierzętami a także miło spędzić czas podczas spaceru z psami. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Zbiórka jest kontynuowana w świetlicy szkolnej. Szczególnie potrzebne są teraz koce, narzuty i oczywiście jedzenie dla zwierząt. Zapraszamy do dalszej pomocy pupilom.

Elżbieta Andruszko

Czytany 259 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 08 październik 2017 20:13

Licznik odwiedzin

64732
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol