sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
środa, 20 wrzesień 2017 22:49

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

15 września uczniowie SP 12 w Pile, zaopatrzeni w worki i rękawice, już po raz kolejny uczestniczyli w międzynarodowej kampanii „Sprzątanie Świata”. 

W tegorocznej akcji udział wzięły min. uczniowie klasy II a. Razem ze swoimi wychowawczyniami Marzeną Wicher i Dominiką Rybicką, dzieci zbierały śmieci z pobliskiego lasku. Plastikowe i szklane butelki, puszki aluminiowe, papiery oraz starą odzież– to wszystko nasi uczniowie znaleźli w okolicznym lesie, a wszystkie worki były pełne po brzegi. Uczestnicy spisali się na medal!  Zarówno oni, jak i cała społeczność szkolna ma nadzieję, że ta praca nie pójdzie na marne i kolejna akcja będzie mniej obfita w ilość znalezionych śmieci.

Tekst: Agnieszka Łozicka

Zdjęcia: Dominika Rybicka

Czytany 383 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 wrzesień 2017 22:55

Licznik odwiedzin

64731
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol