wtorek, 24 październik 2017
#gruemenu.grue
czwartek, 07 wrzesień 2017 20:00

Piła bezpieczna z Pyrkiem

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

6 września 2017 r. o godzinie 9.00 w naszej szkole zainaugurowano wspólną akcję Gminy Piła i Komendy Powiatowej Policji w Pile pod nazwą „Piła bezpieczna z Pyrkiem – bezpieczna droga dzieci do szkoły”. W spotkaniu inaugurującym akcję oprócz przedstawicieli policji uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta Piły - prezydent Piotr Głowski, zastępca prezydenta Beata Dudzińska oraz Sebastian Dzikowski - dyrektor Wydziału Oświaty Kultury i Sportu.

„Piła bezpieczna z Pyrkiem” to cykl spotkań policjantów i Pyrka :-) z najmłodszymi uczniami pilskich szkół podstawowych. Spotkania odbędą  się we wszystkich szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Piła. W ich trakcie dzieci poznają podstawowe zasady bezpieczeństwa w trakcie drogi do szkoły.

Pilski samorząd prowadzi szereg przedsięwzięć mających na celu bezpieczne uczestnictwo mieszkańców - szczególnie tych najmłodszych - w ruchu drogowym. Warto tutaj wskazać m.in. współpracę Straży Miejskiej z przedszkolami i szkołami, funkcjonowanie miasteczka ruchu drogowego oraz coroczne spotkania uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. W ich trakcie dzieci otrzymują odblaski oraz przypominają sobie zasady bezpiecznego poruszania się w przestrzeni publicznej.

Czytany 245 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 wrzesień 2017 20:10

Licznik odwiedzin

59515
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol