sobota, 16 grudzień 2017
#gruemenu.grue
środa, 07 czerwiec 2017 12:14

INTEGRACYJNY TURNIEJ BOCCI

Napisała 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W piątek 02.06.2017 r sześcioro naszych uczniów wzięło udział w Integracyjnym Turnieju Bocci zorganizowanym przez Stowarzyszenie Integracyjne na rzecz Osób Niepełnosprawnych "Daj radość Niepełnosprawnym " oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im Stanisława Staszica w Pile . 

Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Pisarek , Rafał Adryan , Hubert Gebler , Michał Krysiak , Wiktor Wład ,Aleksy Walczak. Organizatorom zawodów możemy pogratulować sukcesu gdyż stworzyli wspaniałą okazję do integracji środowisk osób niepełnosprawnych oraz świetnej zabawy jednocześnie. Naszym zawodnikom udało się zająć 3 miejsce!!! Na wszystkich czekały dodatkowe atrakcje takie jak : puchary , medale , dyplomy oraz nagrody rzeczowe .

Dziękujemy naszym reprezentantom i życzymy sukcesu w przyszłorocznym turnieju !

tekst i foto: P.Gorlaszyńska-Mazurowska i P.Dykiel

Czytany 543 razy

Licznik odwiedzin

64732
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol