wtorek, 24 październik 2017
#gruemenu.grue
niedziela, 07 maj 2017 22:09

DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Słowa Carolla Levisa , że „jeden z najgłębszych sukcesów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić,” znalazły potwierdzenie po przeprowadzonej 25 kwietnia w RCK Fabryka Emocji podczas przedstawienia „Król Bul” kweście. Tego dnia bowiem odbyła się  zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji Złotowianka, do której należą również uczniowie naszej szkoły.  

Dzięki przybyłym na spektakl uczniom, rodzicom , gościom i sympatykom  „dwunastki” udało się zebrać 4858,46 zł. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy !

Dzięki Waszemu wsparciu będzie można zrealizować potrzeby i marzenia podopiecznych fundacji.

W tym miejscu chcemy również podziękować Radzie Rodziców oraz  Rodzicom uczniów z naszej szkoły, którzy w różnorodny sposób włączyli się w  naszą charytatywną akcję .

Dziękujemy : Państwu K. i  M. Posertom, Pani  J. Kamińskiej- Jachnik, Pani D. Muszyńskiej i  Panu R. Kasprowiczowi, Pani  B. Buchajczyk,

Pani W. Mróz, Pani S. Klimaszewskiej, Pani I. Żurek, Pani A. Ostatek, Pani M. Tadych, Pani E. Szklarz, Pani B. Badurze.

Dziękujemy również dzieciom i  nauczycielom, którzy włożyli wiele trudu, aby nauczyć się roli na pamięć i którzy przez wiele miesięcy przychodzili na próby, nawet w sobotę.  Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! 

B.Krakowiak

Czytany 515 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 14 maj 2017 22:09

Licznik odwiedzin

59517
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol