wtorek, 24 październik 2017
poniedziałek, 01 maj 2017 21:35

KRÓL BUL NA SCENIE RCK FABRYKA EMOCJI

(3 głosów)

We  wtorek 25 kwietnia w RCK w Pile miało miejsce niecodzienne wydarzenie, jakim było wystawienie przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły bajki muzycznej pt. „Król Bul".

Przedstawienie miało charakter charytatywny, gdyż naszym celem było zebranie pieniędzy na fundację Złotowianka, która opiekuje się osobami niepełnosprawnymi, i do której należą również uczniowie  naszej szkoły. Tłumnie przybyła publiczność, burzliwymi oklaskami nagrodziła występ aktorów. Wszystkim podobała się nie tylko ich gra, ale również   scenografia, kostiumy, efekty specjalne czy śpiewane piosenki .

Cieszymy się , że  przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, ale również dlatego, że mogliśmy pomóc potrzebującym dzieciom w realizacji ich potrzeb i marzeń.

B.Krakowiak

Foto: P.Rodak

Czytany 537 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 maj 2017 20:41

Lepsza Szkoła