26 kwietnia 2018 r. dzieci przygotowały pyszne kanapki ze zdrowych, kolorowych warzyw. Takie pyszności smakują najlepiej zwłaszcza, że zostały samodzielnie pokrojone i przygotowane przez nasze „świetliczaki”, które chciały w ten sposób promować zdrowy styl życia. Degustację poprzedził krótki wykład o zdrowym odżywianiu i stylu życia  oraz zabawa w rozpoznawanie warzyw. W najbliższym terminie świetliczaki przygotują niespodziankę z owoców.

W.B

Kwiecień to miesiąc zdrowia. W naszej szkole obchodziliśmy go pod hasłem "Twoje zdrowie - Twoja przyszłość". Z tej okazji klasy 1-3 wykonywały zdrowe kanapki, sałatki owocowe, naturalne desery. Wszystko było smaczne i zdrowe. Klasy starsze napisały jadłospisy pamiętając o tym, by dbać o prawidłowe odżywianie.

O.D.