Dnia 7 kwietnia bieżącego roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się finał miejskiego konkursu wiedzy zintegrowanej dla klas III „INTEGRANCIK – 2018”. Z zadaniami konkursowymi z różnych dziedzin zmagało się 172 uczniów z 11 pilskich szkół.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

klasa  III a - Martyna Sroczyńska, III b -  Stanisław Mączka, Aleksander Chomont, III c - Kamil Skrobot, Amelia Chwalko, III d - Pola Kiesz, Michał Biedny, Wiktor Gruca, III e - Michał Bogusławski, Hubert Gebler,  III f-  Weronika Sobczyk, Gracjan Magdziarz.

Miło mi poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły pokonało wielu przeciwników i zajęło czołowe miejsca.

Michał Biedny  z klasy III d uplasował się na drugiej pozycji i zdobył tytuł I Wiceintegrancika, tracąc do zwycięzcy tylko 0,5 pkt. 

Kamil Skrobot z klasy III c zdobył wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynator konkursu: Agata Siedlok