W dniach 26 – 30. 11. 2018 roku odbyły się w naszej szkole przesłuchana do konkursu wokalnego pt. „Do hymnu”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VIII z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W dniu 16 października 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste Pasowanie na Świetliczaka. Pierwszoklasiści wystąpili w przedstawieniu pasowania. Po uroczystości pasowania  przygotowano poczęstunek w formie grilla. Popołudniowy czas Świetliczaki spędziły w miłej i zabawnej atmosferze.

W.B

W naszej szkole odbył się konkurs pt.  „Wspomnienia lata ” zorganizowany przez nauczycieli ze świetlicy szkolnej. W konkursie wzięło udział 12 uczniów. Tematyka konkursu wykonana była dowolną techniką. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone. Ze wszystkich prac plastycznych została zorganizowana wystawa, którą można  podziwiać w świetlicy szkolnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

I miejsce Pola Pacholczyk kl. Ic

II miejsce Zuzanna Weronika Ślawska kl. IIb

III miejsce Weronika Ślawska kl. II b

W.B

Dnia 27.11.2018 r. nasi wychowankowie wzięli udział w międzyświetlicowym konkursie „ Piszę pięknie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile .

W środę 28 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski ,, Mój ulubiony wiersz”. Wzięli w nim udział uczniowie klas IV – VIII , którzy lubią recytować wiersze. Wszyscy ciekawie wygłosili swoje ulubione utwory, chociaż niektórych, niestety, pokonała trema.

Dnia 19 listopada 2018 r. odbył się V szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej „O mój Rozmarynie”.

Wykonawcy prezentowali się w 2 kategoriach wiekowych:

- klasy I-III (soliści, duety i zespoły)

- klasy IV-VII (soliści, duety, zespoły).