W dniach 25- 29 listopada trwał w naszej szkole ,,Tydzień Układu Okresowego Pierwiastków Chemicznych” organizowany w ramach obchodów 150 rocznicy jego powstania. W poniedziałek w naszej szkole odbył się plebiscyt na najciekawszy układ okresowy w wykonany przez uczniów klas VII i VIII.

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

"ŻYWE OBRAZY”

(pobierz)

4 kwietnia 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Baśniowy „W Zaczarowanej Krainie Baśni”. Wzięli w nim udział wytypowani przez nauczycieli języka polskiego uczniowie klas czwartych. Uczestnicy musieli wykonać pracę plastyczną, wykazać się znajomością baśni oraz informacjami na temat życia i twórczości najwybitniejszych baśniopisarzy.

Miło nam poinformować o wynikach:

I miejsce – Aleks Szostak (klasa IV c)

II miejsce – Michał Bogusławski (klasa IV e)

III miejsce – Maksymilian Pawlikowski (klasa IV c)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Aleks i Michał będą reprezentowali szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Baśniowym, który odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. (godzina 10.00) w naszej szkole.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Organizatorzy

W kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2019 w naszej szkole wzięło udział 62 uczestników: 9 w kategorii ŻACZEK (KL.II), 17 w kategorii MALUCH (III-IV), 16 w kategorii BENIAMIN (V-VI) oraz 20 w kategorii KADET (VII-VIII).

W dniach 26 – 30. 11. 2018 roku odbyły się w naszej szkole przesłuchana do konkursu wokalnego pt. „Do hymnu”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VIII z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W dniu 16 października 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste Pasowanie na Świetliczaka. Pierwszoklasiści wystąpili w przedstawieniu pasowania. Po uroczystości pasowania  przygotowano poczęstunek w formie grilla. Popołudniowy czas Świetliczaki spędziły w miłej i zabawnej atmosferze.

W.B