4 kwietnia 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Baśniowy „W Zaczarowanej Krainie Baśni”. Wzięli w nim udział wytypowani przez nauczycieli języka polskiego uczniowie klas czwartych. Uczestnicy musieli wykonać pracę plastyczną, wykazać się znajomością baśni oraz informacjami na temat życia i twórczości najwybitniejszych baśniopisarzy.

Miło nam poinformować o wynikach:

I miejsce – Aleks Szostak (klasa IV c)

II miejsce – Michał Bogusławski (klasa IV e)

III miejsce – Maksymilian Pawlikowski (klasa IV c)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Aleks i Michał będą reprezentowali szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Baśniowym, który odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. (godzina 10.00) w naszej szkole.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Organizatorzy

W kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2019 w naszej szkole wzięło udział 62 uczestników: 9 w kategorii ŻACZEK (KL.II), 17 w kategorii MALUCH (III-IV), 16 w kategorii BENIAMIN (V-VI) oraz 20 w kategorii KADET (VII-VIII).

W dniach 26 – 30. 11. 2018 roku odbyły się w naszej szkole przesłuchana do konkursu wokalnego pt. „Do hymnu”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VIII z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W dniu 16 października 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste Pasowanie na Świetliczaka. Pierwszoklasiści wystąpili w przedstawieniu pasowania. Po uroczystości pasowania  przygotowano poczęstunek w formie grilla. Popołudniowy czas Świetliczaki spędziły w miłej i zabawnej atmosferze.

W.B

W naszej szkole odbył się konkurs pt.  „Wspomnienia lata ” zorganizowany przez nauczycieli ze świetlicy szkolnej. W konkursie wzięło udział 12 uczniów. Tematyka konkursu wykonana była dowolną techniką. Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone. Ze wszystkich prac plastycznych została zorganizowana wystawa, którą można  podziwiać w świetlicy szkolnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

I miejsce Pola Pacholczyk kl. Ic

II miejsce Zuzanna Weronika Ślawska kl. IIb

III miejsce Weronika Ślawska kl. II b

W.B

Dnia 27.11.2018 r. nasi wychowankowie wzięli udział w międzyświetlicowym konkursie „ Piszę pięknie”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile .