Po wcześniejszych przesłuchaniach, które odbyły się w dniu  23.10.19 roku, dnia 6.11.2019 r. odbył się finał konkursu piosenkarskiego „IDOL 2019”. Z 14 startujących uczestników do finału zakwalifikowało się 10 osób, które oceniane były w 2 kategoriach: klasy IV-V oraz klasy VI-VII.

Impreza finałowa odbyła się w świetlicy   szkolnej.  Organizatorem konkursu były panie Ewa Gmitrowicz i Alina Kordek. Jury w składzie: przewodnicząca- E. Gmitrowicz, członkowie- A. Kordek, Dobrosława Tritt wybrało zwycięzców, którymi  zostały: Wiktoria Staniszewska z klasy VIa  oraz Amelia Jasińska  VII b.. Otrzymały one tytuł „Idola szkoły 2019”.

Nagrody ufundowali:  Rada Rodziców oraz Organizatorzy. Każdy z uczestników otrzymał dyplom uczestnictwa i słodką niespodziankę. Każdy IDOL otrzymał pamiątkowy dyplom oraz bezprzewodowy mikrofon.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach wokalnych.

E.Gmitrowicz

W dniach 25- 29 listopada trwał w naszej szkole ,,Tydzień Układu Okresowego Pierwiastków Chemicznych” organizowany w ramach obchodów 150 rocznicy jego powstania. W poniedziałek w naszej szkole odbył się plebiscyt na najciekawszy układ okresowy w wykonany przez uczniów klas VII i VIII.

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

"ŻYWE OBRAZY”

(pobierz)

4 kwietnia 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Baśniowy „W Zaczarowanej Krainie Baśni”. Wzięli w nim udział wytypowani przez nauczycieli języka polskiego uczniowie klas czwartych. Uczestnicy musieli wykonać pracę plastyczną, wykazać się znajomością baśni oraz informacjami na temat życia i twórczości najwybitniejszych baśniopisarzy.

Miło nam poinformować o wynikach:

I miejsce – Aleks Szostak (klasa IV c)

II miejsce – Michał Bogusławski (klasa IV e)

III miejsce – Maksymilian Pawlikowski (klasa IV c)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Aleks i Michał będą reprezentowali szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Baśniowym, który odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. (godzina 10.00) w naszej szkole.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Organizatorzy

W kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2019 w naszej szkole wzięło udział 62 uczestników: 9 w kategorii ŻACZEK (KL.II), 17 w kategorii MALUCH (III-IV), 16 w kategorii BENIAMIN (V-VI) oraz 20 w kategorii KADET (VII-VIII).