W dniach 26 – 30. 11. 2018 roku odbyły się w naszej szkole przesłuchana do konkursu wokalnego pt. „Do hymnu”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VIII z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. 

Oceny dokonywało jury w składzie:  Ewa Gmitrowicz i  Alina Kordek. Konkurs oceniany był  w 3 kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV – V oraz klasy VI – VIII. Do przesłuchań przystąpiły  w sumie 23 klasy. Każdy zespół musiał wykonać cały Hymn Polski oraz jedną z trzech podanych do wyboru pieśń patriotyczną. Jury wybrało w każdej kategorii wiekowej jedno I miejsce i przyznało niektórym klasą szczególne wyróżnienia.

  • W kategorii klas I – III pierwsze miejsce zajęła klasa 1b, a wyróżnienie klasa 2b.
  • W kategorii klas IV – V pierwsze miejsce zajęła klasa 4b, a wyróżnienia klasy 4a, 4c, 4d oraz 5c.
  • W kategorii klas VI – VIII pierwsze miejsce zajęła klasa 7a, a wyróżnienie klasa VIIb.

Wszystkim wykonawcą serdecznie gratulujemy, a wychowawcą klas dziękujemy za przygotowanie swoich podopiecznych do wspaniałych występów.

Organizatorzy.