Po wcześniejszych przesłuchaniach, które odbyły się w dniu  22.10.18 roku,   dnia 5. 11. 2017 r. odbył się finał konkursu piosenkarskiego „IDOL 2018”. Z 20 startujących uczestników do finału zakwalifikowało się 11 osób, które oceniane były w 2 kategoriach: klasy IV-V oraz klasy VI-VII.

Impreza finałowa odbyła się w stołówce  szkolnej. Oprawę muzyczną przygotował pan Bartosz Kula. Organizatorem konkursu były panie Ewa Gmitrowicz i Alina Kordek. Jury w składzie: przewodnicząca- E. Gmitrowicz, członkowie- A. Kordek, Dobrosława Tritt wybrało zwycięzców, którymi zostały: Julia Jankowska z klasy IV c oraz Małgorzata Nowak z klasy VI b.. Otrzymały one tytuł „Idola szkoły 2018”.

Nagrody ufundowali:  Rada Rodziców oraz Organizatorzy. Każdy z uczestników otrzymał dyplom uczestnictwa i słodką niespodziankę. Każdy IDOL otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słuchawki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach wokalnych.

Ewa G.