Dnia 7 grudnia 2017 roku odbyły się Przesłuchania do Konkursu wokalnego „Hej! Kolęda, kolęda…” do których przystąpiło 27 wykonawców (zespołów, duetów i solistów) z klas I – VII. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury w składzie: Ewa Gmitrowicz, Alina Kordek i Weronika Zielińska wybrało 21 osób: z klas I-III – 8 osób, z klas IV-V- 8 osób oraz z kl. VI – VII – 5 osób. Koncert finałowy, który odbył się 14 grudnia 2017 roku  prowadziła Ewa Gmitrowicz. Każdy uczestnik wykonał jedną Kolędę lub Pastorałkę z towarzyszeniem podkładu instrumentalnego.

Kategoria klas I- III:

- I miejsce: Julia Jankowska

- II miejsce: Alicja Wieczorkiewicz

- III miejsce: Uczniowie klasy III a

- wyróżnienie Kornelia Orzechowska

Kategoria klas IV-V:

- I miejsce: Natalia Czobit

- II miejsce: Małgorzata Nowak

- III miejsce : Uczennice klasy IV b

- wyróżnienie: Duet Magdalena Połońska i Zofia Poleszczuk.

Kategoria klas VI-VII:

- I miejsce: Kinga Owsianna

- II miejsce: Zuzanna Kordek

- III miejsce: duet Kinga Owsianna i Nikola Langa

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, a wręczone zostały przez Dyrektora szkoły Marcina Borowicza.