ŚRODA (13.02.2019 r.) Ubieramy się na biało i czarno. Przerwa 11.00 – 11.20 – salka rehabilitacji - prezentacja zawodu: rehabilitant. Przerwa 13.05 – 13.20 – hol główny - prezentacja zawodu: pielęgniarka. Spotkanie z inżynierami ds. rozwoju Signify - Philips dla kl. 5 i 6.

WTOREK (12.02.2019 r.) Ubieramy się na różowo i niebiesko. Spotkanie klas siódmych i ósmych z zootechnikiem - p. Anną Nakonieczną. Przerwa 12.05 – 12.20 – hol główny - „Zawody – puzzle”.

PONIEDZIAŁEK (11.02.2019 r.) Ubieramy się na zielono i fioletowo.Spotkanie klas piątych i szóstych z dietetykiem – p. Agatą Cerajewską.

W dniach 11.02. - 15.02. włączamy się w akcję "Antydepresyjna szkoła". W tym roku hasłem przewodnim jest:
DZIŚ NAUKA – JUTRO PRACA!

Obchody 74. rocznicy wyzwolenia Auschwitz – Birkenau w naszej szkole Siedemdziesiąt cztery lat temu zostali wyzwoleni więźniowie z obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau, w którym zrodziła się nienawiść, okrucieństwo i pogarda dla człowieka.

Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Naszej Szkole rozpoczęły się już w piątek 9 listopada. Wówczas braliśmy udział w akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Rekord dla niepodległej”, która polegała na zaśpiewaniu dokładnie o godzinie 11.11, 4 – ech zwrotek hymnu Polski przez jak największą ilość uczniów i nauczycieli. We wtorek 13 listopada odbył się uroczysty Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W kolejnych dniach na długich przerwach nasi uczniowie mogli brać udział w patriotycznych grach i zabawach polegających na układaniu godła i flagi Polski oraz składaniu biało – czerwonego łańcucha. Z kolei w zeszły piątek uczniowie z klas ósmych i kółka historycznego przepytywali nauczycieli ze znajomości historii Polski w quizie pt. „Młodsi sprawdzają czy uczniowie historię swego kraju znają”.