Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019

odbędzie się 3-go września 2018 r. o godzinie 11.00

w Regionalnym Centrum Kultury w Pile.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

odbędzie się w poniedziałek  3-go września 2018 r.

o godzinie 9.00 na boisku szkolnym.

Nie pierwszy już  raz pomagamy potrzebującym. Tym razem  16 maja 2018roku w RCK Fabryka Emocji  w Pile uczniowie z koła teatralnego i nauczyciele wystawili bajkę muzyczną według Jana Brzechwy pt.: ,,Pchła Szachrajka” .

Akcja charytatywna została przeprowadzona wraz ze Stowarzyszeniem Pro-Senior w Pile na rzecz dwojga mieszkańców naszego miasta, którzy na skutek pożaru stracili dom i dorobek całego życia.

Cieszymy się , że mogliśmy pomóc ludziom , których dotknęła taka  życiowa tragedia, bo więcej radości jest w dawaniu aniżeli w braniu.

B.Krakowiak

Witamy w Polsce!

Foto: P.Rodak

Witaj Wiosna! Cieszmy się życiem. Pod takim hasłem w tym roku przywitaliśmy wiosnę. Było kolorowo i bardzo wesoło.

Foto: N. Zarańska kl. 7b, K. Trojanowski kl. 6a.

Ostatni dzień naszego festiwalu to kolor zielony. Dziś każdy mógł być jak Mikołaj Kopernik.