Andrzejki to czas wróżb i zabaw. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując w dniu 30 listopada dyskotekę z poczęstunkiem. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z kart, magicznej kuli, serc, oraz lania wosku. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, lał wosk czy próbował poznać swoją przyszłość z magicznej kuli lub kart. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Oprócz wróżb w czasie wróżbiarskiego wieczorku był czas na dyskotekę. Nasi uczniowie z klas 8  zadbali  aby na naszej imprezie nie zabrakło największych  przebojów.

J. Szczepaniak