LP. NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA NAUCZANY PRZEDMIOT
1  Borowicz Marcin - dyrektor szkoły  wychowanie fizyczne, rehabilitacja
2  Bożena Jabłóńska - wicedyrektor szkoły  przyroda, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający
3  Angelika Pawlak - wicedyrektor szkoły  przyroda, nauczyciel wspomagający
 
4  Białek Anita  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
5  Budka Anetta  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
 nauczyciel wspomagający
6  Bydołek Maciej  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, historia, 
 nauczyciel wspomagający
7  Gąsior Iwona  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
8  Giżycka Weronika  edukacja wczesnoszkolna, język angielski, 
 nauczyciel wspomagający
9  Glinka Marlena  edukacja wczesnoszkolna,
10  Janik Maria  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
11  Jankowska Anna  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
12  Kiżewska Ewa  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
13  Margraf Renata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
14  Paradowska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
15  Piosik Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
 nauczyciel wspomagający
16  Płuciennik Renata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
17  Pływaczyk Ewa  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, 
 nauczyciel wspomagający
18  Rodak Patrycja  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
19  Rybicka Dominka  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
20  Rybkowska Marta  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
21  Siedlok Agata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
22  Sprawska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
23  Stroińska Karolina  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
24  Śmigaj Joanna  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
25  Thomas Anna  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
 nauczyciel wspomagający
26  Wicher Marzena  edukacja wczesnoszkolna, logopedia
27  Wodzińska-Milcz Joanna  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, 
 nauczyciel wspomagający
28  Workowska Monika  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
29  Żerko-Turczynowicz Anna  edukacja wczesnoszkolna, logopedia
 
30  Bąk Dorota  język polski
31  Dolna Alina  język polski, nauczyciel wspomagający
32  Keul-Bławat Beata  język polski, nauczyciel wspomagający
33  Kochanek-Dąbruś Anna  język polski, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
34  Krakowiak Beata  język polski, nauczyciel wspomagający
35  Metzger Ewa  język polski 
36  Sobczyk-Dzwoniarek Katarzyna  język polski, nauczyciel wspomagający
37  Zawacka Krystyna  język polski, historia, nauczyciel wspomagający
 
38  Ćwikliński Bartosz  język angielski, nauczyciel wspomagający
39  Golecka Maria  język angielski, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
40  Kowalewski Łukasz  język angielski, nauczyciel wspomagający
41  Kowalska Dominika  język angielski, nauczyciel wspomagający
42  Orłowska Agnieszka  język angielski
43  Zarańska Magdalena  język angielski, nauczyciel wspomagający
 
44  Demeszuk Agata  język niemiecki
 
45  Kula Bartosz
 historia, informatyka
46  Wojciechowicz Klaudia  historia, wiedza o społeczeństwie
 
47  Bednarz Renata  matematyka, nauczyciel wspomagający
48  Grudzień Honorata  matematyka, informatyka, nauczyciel wspomagający 
49  Szykowna-Szymańska Joanna  matematyka, wychowanie do życia w rodzinie,
 nauczyciel wspomagający
50  Werner Monika  matematyka
51  Winkler Tomasz  matematyka, fizyka
52  Wucens Małgorzata  matematyka, informatyka, nauczyciel wspomagający
 
53  Łozicka Agnieszka
 przyroda, terapia pedagogiczna, nauczyciel wspomagający
54  Niezbecka Monika
 przyroda, geografia
55  Szczepaniak Joanna  przyroda, nauczyciel wspomagający
 
56  Senska Alicja  biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
 
57  Gmitrowicz Ewa  muzyka, rewalidacja
 
58  Bereda Karolina
 plastyka
59  Tritt Dobrosława  plastyka, nauczyciel wspomagający 
 
60  Andruszko Elżbieta
 technika, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
 
61  Kozłowska Wiesława  informatyka 
 
62  Adaszak-Pawlikowska Agnieszka  wychowanie fizyczne, język niemiecki,
 nauczyciel wspomagający
63  Aszemberg-Krajewska Katarzyna  wychowanie fizyczne 
64  Bania Piotr  wychowanie fizyczne 
65  Cerajewska Agata  wychowanie fizyczne
66  Kowalski Tomasz  wychowanie fizyczne 
67  Kwiatkowski Maciej  wychowanie fizyczne 
68  Lach Michał  wychowanie fizyczne 
69  Lach Przemysław  wychowanie fizyczne 
 
70  ks. Łowicki Piotr
 religia
71  Pecyna Dorota  religia, logopedia
72  Pietrzyńska Joanna  religia
 
73  Zalewska Małgorzata
 bibliotekarz, historia, nauczyciel wspomagający
 
74  Flis Iwona
 psycholog
75  Markowska Marta  pedagog, rewalidacja
76  Dominiczak Aleksandra  logopedia, terapia pedagogiczna 
77  Dykiel Patrycja  rehabilitacja
78  Gorlaszyńska-Mazurowska Paulina  rehabilitacja
79  Misztal-Żukawska Ewa  rehabilitacja
80  Gromada Marika  rehabilitacja
81  Kłysz Elżbieta  rewalidacja, terapia pedagogiczna 
82  Kordek Alina  rewalidacja, nauczyciel wspomagający 
83  Kuczyńska Julia  rewalidacja, nauczyciel wspomagający 
84  Woźniak Katarzyna  rewalidacja, terapia pedagogiczna 
85  Niśkiewicz Kamila  nauczyciel wspomagający 
 
86  Błaszak Wioleta  wychowawca w świetlicy
87  Kmiotek Agnieszka  wychowawca w świetlicy, wychowanie do życia w rodzinnie
88  Kowalewska Katarzyna  wychowawca w świetlicy 
89  Misińska Monika  wychowawca w świetlicy 
90  Stachyra Marta  wychowawca w świetlicy 
91  Szymańska Julia  wychowawca w świetlicy