LP. NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA NAUCZANY PRZEDMIOT
1  Borowicz Marcin - dyrektor szkoły  wychowanie fizyczne, rehabilitacja
2  Bożena Jabłóńska - wicedyrektor szkoły  przyroda, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający
3  Angelika Pawlak - wicedyrektor szkoły  przyroda, nauczyciel wspomagający
 
4  Białek Anita  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający
5  Budka Anetta  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
 nauczyciel wspomagający
6  Bydołek Maciej  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, historia, 
 nauczyciel wspomagający
7  Gąsior Iwona  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
8  Giżycka Weronika  edukacja wczesnoszkolna, język angielski, 
 nauczyciel wspomagający
9  Glinka Marlena  edukacja wczesnoszkolna,
10  Janik Maria  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
11  Jankowska Anna  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
12  Kiżewska Ewa  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
13  Margraf Renata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
14  Paradowska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
15  Piosik Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
 nauczyciel wspomagający
16  Płuciennik Renata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
17  Pływaczyk Ewa  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, 
 nauczyciel wspomagający
18  Rodak Patrycja  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
19  Rybicka Dominka  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
20  Rybkowska Marta  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
21  Siedlok Agata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
22  Sprawska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
23  Stroińska Karolina  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
24  Śmigaj Joanna  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
25  Thomas Anna  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
 nauczyciel wspomagający
26  Wicher Marzena  edukacja wczesnoszkolna, logopedia
27  Wodzińska-Milcz Joanna  edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, 
 nauczyciel wspomagający
28  Workowska Monika  edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
 nauczyciel wspomagający
 
29  Bąk Dorota  język polski
30  Dolna Alina  język polski, nauczyciel wspomagający
31  Keul-Bławat Beata  język polski, nauczyciel wspomagający
32  Kochanek-Dąbruś Anna  język polski, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
33  Krakowiak Beata  język polski, nauczyciel wspomagający
34  Metzger Ewa  język polski 
35  Sobczyk-Dzwoniarek Katarzyna  język polski, nauczyciel wspomagający
36  Zawacka Krystyna  język polski, historia, nauczyciel wspomagający
 
37  Ćwikliński Bartosz  język angielski, nauczyciel wspomagający
38  Golecka Maria  język angielski, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
39  Kowalewski Łukasz  język angielski, nauczyciel wspomagający
40  Kowalska Dominika  język angielski, nauczyciel wspomagający
41  Orłowska Agnieszka  język angielski
42  Zarańska Magdalena  język angielski, nauczyciel wspomagający
 
43  Demeszuk Agata  język niemiecki
 
44  Kula Bartosz
 historia, informatyka
45  Wojciechowicz Klaudia  historia, wiedza o społeczeństwie
 
46  Bednarz Renata  matematyka, nauczyciel wspomagający
47  Grudzień Honorata  matematyka, informatyka, nauczyciel wspomagający 
48  Szykowna-Szymańska Joanna  matematyka, wychowanie do życia w rodzinie,
 nauczyciel wspomagający
49  Werner Monika  matematyka
50  Winkler Tomasz  matematyka, fizyka
51  Wucens Małgorzata  matematyka, informatyka, nauczyciel wspomagający
 
52  Łozicka Agnieszka
 przyroda, terapia pedagogiczna, nauczyciel wspomagający
53  Niezbecka Monika
 przyroda, geografia
54  Szczepaniak Joanna  przyroda, nauczyciel wspomagający
 
55  Senska Alicja  biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
 
56  Gmitrowicz Ewa  muzyka, rewalidacja
 
57  Bereda Karolina
 plastyka
58  Tritt Dobrosława  plastyka, nauczyciel wspomagający 
 
59  Andruszko Elżbieta
 technika, rewalidacja, nauczyciel wspomagający
 
60  Kozłowska Wiesława  informatyka 
 
61  Adaszak-Pawlikowska Agnieszka  wychowanie fizyczne, język niemiecki,
 nauczyciel wspomagający
62  Aszemberg-Krajewska Katarzyna  wychowanie fizyczne 
63  Bania Piotr  wychowanie fizyczne 
64  Cerajewska Agata  wychowanie fizyczne
65  Kowalski Tomasz  wychowanie fizyczne 
66  Kwiatkowski Maciej  wychowanie fizyczne 
67  Lach Michał  wychowanie fizyczne 
68  Lach Przemysław  wychowanie fizyczne 
 
69  ks. Łowicki Piotr
 religia
70  Pecyna Dorota  religia, logopedia
71  Pietrzyńska Joanna  religia
 
72  Zalewska Małgorzata
 bibliotekarz, historia, nauczyciel wspomagający
 
73  Flis Iwona
 psycholog
74  Markowska Marta  pedagog, rewalidacja
75  Dominiczak Aleksandra  logopedia, terapia pedagogiczna 
76  Dykiel Patrycja  rehabilitacja
77  Gorlaszyńska-Mazurowska Paulina  rehabilitacja
78  Misztal-Żukawska Ewa  rehabilitacja
79  Gromada Marika  rehabilitacja
80  Kłysz Elżbieta  rewalidacja, terapia pedagogiczna 
81  Kordek Alina  rewalidacja, nauczyciel wspomagający 
82  Kuczyńska Julia  rewalidacja, nauczyciel wspomagający 
83  Woźniak Katarzyna  rewalidacja, terapia pedagogiczna 
84  Niśkiewicz Kamila  nauczyciel wspomagający 
 
85  Błaszak Wioleta  wychowawca w świetlicy
86  Kmiotek Agnieszka  wychowawca w świetlicy, wychowanie do życia w rodzinnie
87  Kowalewska Katarzyna  wychowawca w świetlicy 
88  Misińska Monika  wychowawca w świetlicy 
89  Stachyra Marta  wychowawca w świetlicy 
90  Szymańska Julia  wychowawca w świetlicy