wtorek, 24 październik 2017
#gruemenu.grue
poniedziałek, 23 październik 2017 21:05

Książka dla Polonii w Norwegii, jest to akcja, w której biorą udział wszystkie pilskie szkoły podstawowe. Mobilny regał przyjechał do naszej szkoły w PIĄTEK RANO 20 PAŹDZIERNIKA. Na regale zostawiamy przyniesione książki (mogą być to książki dla dzieci , ale też i dla dorosłych). Stoi  on w holu głównym szkoły. Zostanie u nas do WTORKU 24 PAŹDZIERNIKA. Z góry dziękujemy za pomoc.

M.Zalewska

środa, 18 październik 2017 20:26

W dniu 16 października 2017 r. wszyscy pracownicy naszej szkoły i wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do „Szkoły Magii na Podlasiu”. Wesoły apel z elementami „sztuki czarowania i oczarowywania” przygotowały trzy klasy młodsze z wychowawcami:  klasa II b (p. M. Piosik, p. M. Sprawska), klasa II c (p. E. Pływaczyk, p. M. Rybkowska) i klasa III b (p. M. Workowska). Uczniowie, widowiskowo przebrani w stroje czarodziejów, śpiewali i tańczyli na tle „magicznej” dekoracji. Było wiele zabawnych konkurencji dla dorosłych i sporo rzeczywistej „magii” – cała szkoła nauczyła się pewnej czarodziejskiej piosenki, a dorośli otrzymali w prezencie wierszowane „czary” na każdą okazję. Był nawet czar na „muchy w nosie”!

sobota, 14 październik 2017 21:05

sobota, 14 październik 2017 20:56

Uczennica klasy V c  Wiktoria Kontek  otrzymała wyróżnienie Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysława Augustyna w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu List do taty.

niedziela, 08 październik 2017 20:09

Dnia 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji klasa VIc razem ze świetlicą szkolną zorganizowała zbiórkę karmy dla pupili ze schroniska w Leszkowie.

poniedziałek, 02 październik 2017 21:55

Pomóżmy uczniom naszej szkoły zdobyć 1000 książek dla biblioteki. Wystarczy wejść na stronę www.empik.com/biblioteki/zaglosuj i raz dziennie oddać głos na Szkołę Podstawową nr 12 w Pile. Uwaga, głosowanie odbywa się poprzez zalogowanie na stronie Empiku.  Jeśli nie masz tam konta,  załóż  -  to tylko krótka chwila i nic nie kosztuje. Głosujemy od 02.10.17 r. do 22.10.17 r. (Najłatwiej znaleźć nas wpisując w wyszukiwarkę Empiku słowo Piła).

niedziela, 01 październik 2017 17:51

Już po raz trzeci obchodziliśmy Święto Tabliczki Mnożenia. Dużo działo się na lekcjach i przerwach. Natomiast klasa 6a wybrała się do pilskiego PWSZ przepytać pracowników ze znajomości tabliczki mnożenia. Wszyscy zdali egzamin śpiewająco. Szkoda, że nie było studentów:)

czwartek, 28 wrzesień 2017 21:09

Szanowni Rodzice, nasza szkoła uczestniczy w akcji VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 29 września 2017 r. pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

niedziela, 24 wrzesień 2017 22:05

22 września po raz czwarty na scenie RCK w Pile mogliśmy zobaczyć najlepszych uczniów nagrodzonych nagrodą Prezydenta Miasta Piły – Piotra Głowskiego na podstawie uchwał Rady Miasta Piły w sprawie lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, oraz w sprawie przyjęcia kryteriów, trybu i zasad przyznawania nagród uzdolnionym uczniom klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-III gimnazjów, dla których organem prowadzącym jest Gmina Piła.

środa, 20 wrzesień 2017 22:49

15 września uczniowie SP 12 w Pile, zaopatrzeni w worki i rękawice, już po raz kolejny uczestniczyli w międzynarodowej kampanii „Sprzątanie Świata”.

Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania