wtorek, 24 październik 2017
#gruemenu.grue
poniedziałek, 23 październik 2017 21:05

Książka dla Polonii w Norwegii

Napisał

Książka dla Polonii w Norwegii, jest to akcja, w której biorą udział wszystkie pilskie szkoły podstawowe. Mobilny regał przyjechał do naszej szkoły w PIĄTEK RANO 20 PAŹDZIERNIKA. Na regale zostawiamy przyniesione książki (mogą być to książki dla dzieci , ale też i dla dorosłych). Stoi  on w holu głównym szkoły. Zostanie u nas do WTORKU 24 PAŹDZIERNIKA. Z góry dziękujemy za pomoc.

M.Zalewska

środa, 18 październik 2017 20:26

Szkoła Magii na Podlasiu

Napisał

  W dniu 16 października 2017 r. wszyscy pracownicy naszej szkoły i wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do „Szkoły Magii na Podlasiu”. Wesoły apel z elementami „sztuki czarowania i oczarowywania” przygotowały trzy klasy młodsze z wychowawcami:  klasa II b (p. M. Piosik, p. M. Sprawska), klasa II c (p. E. Pływaczyk, p. M. Rybkowska) i klasa III b (p. M. Workowska). Uczniowie, widowiskowo przebrani w stroje czarodziejów, śpiewali i tańczyli na tle „magicznej” dekoracji. Było wiele zabawnych konkurencji dla dorosłych i sporo rzeczywistej „magii” – cała szkoła nauczyła się pewnej czarodziejskiej piosenki, a dorośli otrzymali w prezencie wierszowane „czary” na każdą okazję. Był nawet czar na „muchy w nosie”!

sobota, 14 październik 2017 21:05

Dzień Edukacji Narodowej

Napisał

sobota, 14 październik 2017 20:56

BRAWO WIKTORIA !

Napisał

Uczennica klasy V c  Wiktoria Kontek  otrzymała wyróżnienie Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysława Augustyna w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu List do taty.

Strona 1 z 54

Licznik odwiedzin

59517
Lepsza Szkoła
Mistrzowie_kodowania
Mlako_w_szkole
Owoce_w_szkole

Sponsorzy SP 12

Lelewela 140 Piła
how to create google map api key
Kontakt_dol